19. července

19. července 2018 v 19:03 |  Deník
Tak jsem se konečně vrátila z tábora.
Ač se to nezdá, byla to celkem fuška.
Takový život vedoucího na dětském táboře není vůbec jednoduchý. Nahnat všechny děti na jedno místo je daleko složitější, než se může zdát. Protože děti jsou jako ovce. Dokud nebudou v ohradě, budou probíhat všude kolem.


Problém byl v tom, že se vše zase pokazilo. Pohádala jsem se s mámou. Proč? Protože jsem se pořezala. Ona reagovala tak, že mě začala mlátit a řvát po mě.
Proč jsem se pořezala? Z několika důvodů. Ten první, že se se mnou jeden opravdu dobrý přítel přestal bavit. Když jsem tam brečela, nepřišel za mnou a neobejmul mě. Neutřel mi slzy, nic. A když odjížděl, ani se nerozloučil.
Druhý důvod byl ten, že kvůli špatným práškům v poslední době pořád spím. A spala jsem i na táboře, což se nelíbilo ostatním vedoucím a začali se do mě navážet, že dělám úplné hovno, že se chovám jak malé děcko a že jsem hloupá. Což mě utvrdilo v tom, že na další tábor už nepojedu.

Ale zase jsem si z tábora odvezla dvě nové zkušenosti. Jedna, že cigareta mě dokáže uklidnit a druhá, že tráva chutná lépe a dělá to samé. Když nepomáhají léky, budu si muset pomoci sama.

Za pár dní mám vidět svou doktorku a psychologa... Jsem zvědavá, co řeknou mému aktuálnímu stavu.

A jak se máte vy? Jak trávíte prázdniny?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama