20. července

20. července 2018 v 19:27 |  Deník
Dnes jsem celý den ležela v posteli. Nic se mi nechtělo dělat. Celý den jsem strávila na mobilu a notebooku.
Za celý den se mi má nálada několikrát vystřídala. Jednou to bylo v pohodě, pak to bylo špatný, pak zase v pohodě a teď zase blbý. Musím říct své doktorce, že ty léky nezabírají. Obávám se, že mi už nepomůže nic.


Možná jsem jenom ubožák, který si pořád na něco stěžuje. Možná jsem ubožák, co si vše bere přilož k srdci. Možná, že nejsem ani ten ubožák. Možná, že nejsem nic.
Proč mě můj velice dobrý přítel opustil a našel si jiné přátele? -Protože nejsem dost dobrá. Proč mě má každý za tu špatnou? -Protože tou špatnou jsem.
Nevidím, že by se něco mohlo zlepšit. Nevidím, že by mohlo být lépe.

Moje OCD se stále zhoršuje. Nutí mě dělat velmi divné věci, třeba plivat na různá místa, protože jinak dostanu rakovinu, nebo umře má nejlepší kamarádka. Je to velice nepříjemné, zvlášť, když jsem třeba v autobuse. Musím to udělat, jinak se to může stát.
Chtěla bych vědět, jestli mi něco je, nebo ne. Protože jinak budu mít pořád pocit, že si jen vymýšlím, že mi doopravdy nic není a jsem jen ubohá nicka, která si svou špatnou náladu způsobuje sama.
Nesnáším se. Nesnáším se. Nesnáším se.

Tolik potřebuju někoho, kdo by mě objal a řekl, že to bude zase dobrý. Tolik potřebuju někoho, kdo mi dokáže pomoci.
Pravdou však je, že nikdo takový není a nikdy nebude. Protože každý mi ubližuje.
Možná je to tím, že jsem tolik vztahovačná. Nechci taková být, ničí mě to. Stačí, aby se na mě někdo křivě podíval a zase se budu cítit špatně. Proč jsem taková?

Prosím, z celého srdce prosím, aby mi doktorka napsala nové léky, které by mi pomohly. Které by mi pomohly i od těch chvil, kdy se cítím skvěle, až moc skvěle, protože se chci cítit normálně, tak, jako každý jiný.
Chci snad nemožné? Chci toho snad moc?

Omlouvám se za své bláboly. Jsou to samé bullshits z mé hlavy. A vím, že vás to může štvát. A dostávat do podobných pocitů.
Omlouvám se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakamakiya Wolf Sakamakiya Wolf | Web | 21. července 2018 v 11:38 | Reagovat

Taky tyto stavy znám, ale moje přítelkyně asi více řekla bych

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama