24. července

24. července 2018 v 18:23 |  Deník
Dnešek byl celkem náročný.
Začneme od začátku.


Domluvila jsem se s kamarádkou, že zajdeme do města. Bylo to moc fajn, po tak dlouhé době ji zase vidět. Byla šťastná a snažila se změnit svůj život.
Mým problémem bylo, že když mám nějaký psychický problém, kompenzuji si jej děláním špatných věcí, který ve mě pumpují adrenalin a já tak můžu zapomenout na to zlé, co mám v sobě.
No a tak jsem vzala náušnice, které se mi líbili a šoupla je do batohu. Kamarádka si vzala sluneční brýle, ani nevím, proč. A odešli jsme. Bylo to bezva. Vyšli jsme z obchodu a šli dobrých pět metrů, než náš zastavil sekuriťák.
"Máme podezření, že jste něco odcizili, můžete jít prosím s námi?"
Kamarádka se z toho lehce sesypala, myslela jsem, že omdlí. Musela jsem ji přidržovat. Když tu se ozval sekuriťák.
"To je v pohodě, vám se nic neděje, vy jste nic neukradla." Načež jsem vyprskla smíchy.
Pak následovalo prohledání, krátká debata o mé psychice a příjezd policie. Ta mi dala pokutu a řekla, že si mám užívat života. A pak mě pustili.
Pokutu jsem šla zaplatit ještě ten den. Když jsme odcházeli z policejní stanice, no, hádejte, koho jsme potkali?
Ano, ty dva policisty, co mi dávali pokutu!
Ironie, že?
No, den jsem zakončila v parku, kde jsem si otevřela knihu a začala si číst. Doufala jsem, že se kamarádka ještě nezhroutila cestou domů. Já byla úplně v klidu. Má psychika si asi neuvědomovala, že jsem udělala špatnou věc. Nevím, proč tomu tak bylo.

Jinak, sezení u doktorky se přesunulo na říjen. Takže super, se svou suicidální náladou, špatnými sklony a strachu z nemožného​ budu muset počkat.

Ach jo... Proč mi nemůže pomáhat třeba malování? Nebo psaní? Proč mi musí pomáhat tohle?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N&Š N&Š | Web | 24. července 2018 v 18:37 | Reagovat

Jsi zvláštní a to se mi líbí. Nechci tě podporovat v krádežích, ale je fajn jednou za čas udělat nějakou bláznivou věc. Zkus ještě hledat, třeba objevíš i dobrou aktivitu, která v tobě pumpuje adrenalin. Hodně štěstí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama